The Mask Games eğlence sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla yola çıkmıştır. Yeni fikirler bulup, bulduğu yeni fikirleri oyunsallaştırarak, müşterilerini daha önce hiç tecrübe etmedikleri şekilde eğlendiren hizmetler sunar. Evden kaçış oyunlarıyla başlayan yolculuk taşınabilir oyunlar ve kurumsal çözümlerle devam etmektedir.
Festivaller ve AVM'lere özel oyun kurguları, şirket etkinlikleri, çocuklara yönelik etkinlikler, farklı türde kaçış oyunları ve isteğe özel tasarımlar kurgular yapan bir tasarım, etkinlik ve organizasyon firmasıdır.

Engin Dikkulak

Co-Founder - Event Director
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yılları boyunca orienteering, müzik, hikaye yazarlığı, dergi editörlüğü ve fotoğrafçılıkla uğraşmıştır. 2014 yılında Cenk Külçe ile Odadan Kaçış'ı kurmuş ve sonraki süreçte The Mask Games ile iş hayatına devam etmektedir. Ajansın bel kemiğidir.

Kaan Yalman

Co Founder - Bussines Developer
İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Öğrencilik yıllarında radyo ve seslendirme ile uğraşmıştır. Mobilike mobil reklam ajansında iş geliştirme uzmanı olarak iş hayatına başlamış ve Emanova yazılım geliştirme firmasında proje yöneticisi olarak görev almıştır. 2014 yılında Odadan Kaçış ekibine katılmış ve sonraki süreçte The Mask Games ile iş hayatına devam etmektedir. Ajansın bıyıklısıdır.